Egzaminy czeladnicze

5.09 – piekarz, cukiernik

9.09 – fryzjer

11.09- mechanik pojazdów samochodowych

25.09 – mechanik pojazdów samochodowych

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!!

Świadectwa dojrzałości będą do odbioru 

04.07.2019 r.  o godzinie 12.00.

Badania lekarskie dla kandydatów:

Środa 17.07.2019r. 8.00-11.00 - po szkole podstawowej do BS

Czwartek 18.07.2019r. 8.00-9.30 -  kandydaci do szkoły technikum

Piątek 19.07.2019r. 8.00-11.00 - po szkole gimnazjalnej do BS

"Wyprawka szkolna" - 2019r.

Kuratorium Oświaty w Katowicach informuje, że na stronie Rządowego Centrum Legislacji zamieszczony został projekt Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych oraz Uchwały Rady Ministrów w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2019r. - ,, Wyprawka szkolna"

W związku z powyższym prosi się rodziców, opiekunów i uczniów o zapoznaniem się z w/w projektami.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH – SIERPIEŃ 2019

data Sala Przedmiot Klasa
27 sierpnia 2019r. godz.9.00 (wtorek) 14 Biologia 1 mps
27 sierpnia 2019 godz. 9.00 (wtorek) 15 Geografia 1 wf
27 sierpnia 2019 godz. 9.00 (wtorek) 13 Język angielski 2 wzb
28 sierpnia 2019 godz. 9.00 (środa) 15 Fizyka 1 wf

Terminarz kursów 2019/2020

Elektryk, st II – 30.09-25.10.2019

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie , st II - 30.09-25.10.2019

Murarz-tynkarz, st II - 30.09-25.10.2019

Dekarz, st II - 30.09-25.10.2019

 

Monter sieci i instalacji sanitarnych , st III – 02.09-27.09.2019

Operator obrabiarek skrawających , st III – 30.09-25.10.2019

Ślusarz, st III - 30.09-25.10.2019

 

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

Godz. 8.30

Spotkanie z wychowawca w klasie

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem odbierają świadectwo podczas akademii o godz. 9.30

I mps Irena Bonk 27a
I wf Anna Kołodziej-Plewka 14
I ws Jarosław Jassak 15
I wz Damian Kuboś 33
II wz a Marta Opalska 16
II mps Wojciech Majewski 13
II wz b Sławomir Domański 24
II fs Ewa Swarlik 15
I Tg/e Joanna Kansy 17
III Tg/e Aleksandra Liberka-Brzezina 3

2. Akademia na sali gimnastycznej, następnie spotkanie z wychowawca w klasie – godz. 9.30

III mps Grzegorz Olszok 27a
III wz a Jolanta Bomba 17
III wz f Aleksandra Koszarek 15
III wzs Jolanta Skubala 24
II Tg/e Wołowiec Katarzyna 33

PIELGRZYMKA NAUCZYCIELI-KATECHETÓW-WYCHOWAWCÓW SANKTUARIUM MB POKORNEJ W RUDACH 22 CZERWCA 2019

12Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców oraz Sekcja Szkolno-Katechetyczna Wydziału Nauki i Kultury Chrześcijańskiej zapraszają pedagogów na doroczną pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Pokornej w Rudach. Naszą obecnością pragniemy podziękować Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej Pokornej za mijający rok szkolny i katechetyczny oraz pracę dydaktyczną i wychowawczą wśród dzieci i młodzieży.

 PLAN PIELGRZYMKI

Czytaj więcej...

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

plakat pielgrzymkaTo już 82 raz, gdy w pierwszych dniach lipca, pielgrzymować będziemy na Jasną Górę, aby tam przed obliczem Jasnogórskiej Pani dziękować i prosić. W imieniu Krajowego oraz Diecezjalnego Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców pragniemy Was bardzo serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tegorocznej ogólnopolskiej pielgrzymce pedagogów na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca (poniedziałek – wtorek) 2019 r. Nasze modlitewne świętowanie przebiegać będzie pod hasłem: W imię przyszłości kultury.

Czytaj więcej...

Link do elektronicznej rekrutacji

REKRUTACJA

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1300249
Thursday the 18th. Custom text here