Mistrzostwa Klas Pierwszych w Piłkę Nożną

Drukuj

n 1W dniu 29.09.2017 odbyły się w naszej szkole po raz pierwszy Mistrzostwa Klas Pierwszych w Piłkę Nożną. Oprócz rywalizacji sportowej celem turnieju byłą integracja klas pierwszych. W zawodach wzięły udział klasy: 1 TG, 1 WZB, 1 WZA i 1 MPS

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” zgodnie z kolejnością losowania kapitanów. Rywalizacja zawodów stała na zaskakująco wysokim poziomem. Pomimo niewielkiego czasu spędzonego wspólnie przez uczniów klas pierwszych, wykazali się dużym zgraniem zespołowym i znajomością swoich słabych i mocnych stron. Mecze były tak wyrównane, że o kolejności pierwszych trzech miejsc zdecydował dopiero ostatni mecz zawodów.

W wyniku rywalizacji kolejne miejsca zajęły:

1 miejsce – 1 WZA

2 miejsce – 1MPS

3 miejsce – 1 WZB

4 miejsce – 1 Technikum

Organizator zawodów i sędzia główny: Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
972745
Monday the 24th. Custom text here