VI Obchody „ŚWIĘTA WETERANA” w Garnizonie Lubliniec „SPOTKANIE POKOLEŃ” 2017

Drukuj

Już po raz szósty w Lublińcu odbyło się spotkanie pokoleń - Dzień Weterana - wydarzenie niesamowite, bo i biorą w nim udział niezwykli ludzie. Dzień Weterana o niebywała okazja, by spotkać się z żywą historią, weteranami batalionów Miotła, Zośka i Parasol. Uczniowie naszej szkoły, Sebastian Kuśmierz i Kacper Stadnicki z klasy III Te i Mikołaj Jaskuła z klasy II wzs - szczęśliwcy,

którzy wygrali konkurs „Test historyczny od II Wojny Światowej do współczesności”, organizowanym z okazji VI obchodów „Święta Weterana” w Garnizonie Lubliniec – „Spotkanie pokoleń” oprócz otrzymanych nagród, mieli możliwość podczas uroczystej gali w Sali koncertowej Ośrodka Rekreacyjno-Szkoleniowego „Strzelnica” w dniu 13.09.2017 spotkać się i porozmawiać z tymi niesamowitymi ludźmi

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
972732
Monday the 24th. Custom text here