Mistrzostwa Klas Trzecich w Piłkę Nożną

Drukuj

pn 5W dniu 31.10.2017 odbyły się w naszej szkole po raz pierwszy Mistrzostwa Klas Trzecich w Piłkę Nożną. W zawodach wzięły udział klasy: 3 TE, 3 WZB, 3 MPS, 3 WZS.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” zgodnie z kolejnością losowania kapitanów. Piłkarze nie wystraszyli się niskiej temperatury i pokazali na boisku bardzo solidną i dobrą grę. Atmosferę jak zawsze podgrzewała walka o pierwsze miejsce.

Tym razem najlepsi okazali się uczniowie klasy 3 WZB, którym udało się zwyciężyć w każdym meczu. Na drugie miejsce czekaliśmy do ostatniego meczu, po którym to tytuł wicemistrzów wywalczyła klasa 3 WZS. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna 3 Technikum, a czwarte miejsce zajęli uczniowie z klasy 3 MPS.

Wyniki zawodów:

1 miejsce 3WZB

2 miejsce – 3WZS

3 miejsce –3TE

4 miejsce – 3MPS

Organizator zawodów i sędzia główny: Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097770
Sunday the 20th. Custom text here