ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W LUBLIŃCU 13–19.11.2017 r.

Drukuj

k 2Jest organizowany od 2008 r. w ponad 160 krajach świata, w tym w Polsce. Koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Ta międzynarodowa kampania ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. To również święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery


                           Już po raz czwarty Zespół Szkół Zawodowych uczestniczy w realizacji projektu ,,Otwarta Firma" koordynowanego na poziomie ogólnopolskim przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W ramach tego projektu zorganizowano spotkanie z przedsiębiorcą– Panem Pawłem Kampą reprezentującym Piekarnię – Ciastkarnię „Kampa". W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 1Technikum Żywienia i Organizacji Usług Gastronomicznych oraz klasy 1wsf /grupa sprzedawca/. Tematem przewodnim spotkania była „własna firma”.
Pan Paweł Kampa zapoznał uczniów z historią swojej firmy, przedstawił strategię jej działania. Nakreślił w prosty, czytelny sposób, co trzeba zrobić aby w przyszłości osiągnąć sukces i stać się przedsiębiorcą,
Serdecznie dziękuję w imieniu uczniów za cenne wskazówki dotyczące nakreślenia drogi rozwoju swojej osobowości i zachętę do wytrwałości w osiąganiu nakreślonych celów działania prowadzących do osiągania sukcesów w pracy i nauce.    


                                                                                                 Halina Hońca

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097768
Sunday the 20th. Custom text here