IV TGS zwycięzcą w „Konkursie czytelniczym dla całej klasy w roku szkolnym 2016/2017”

Drukuj

o 14Po długich tygodniach niepogody i wielkiej niepewności czy się uda…?

Nastąpił piękny słoneczny poranek w dniu 18.10.2017, kiedy to klasa IV TGS wzięła udział w długo planowanym ognisku, będącym GŁÓWNĄ NAGRODĄ w „Konkursie czytelniczym dla całej klasy”. Wszyscy uczniowie doskonale się bawili odpoczywając na łonie natury, a dzięki uprzejmości właścicieli Piekarni Cukierni Brzezina z Lublińca oraz Panu Janowi Berbesz właścicielowi Zakładu Masarskiego z Kochanowic

, mogli się delektować wędlinami prosto z ogniska oraz pysznym chlebem i jeszcze pyszniejszym ciastem. Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie podczas realizacji tego konkursu.      Nad całością imprezy czuwały Pani Joanna Kansy i Pani Katarzyna Stemarowicz.

Zapraszamy wszystkie klasy do wypożyczania książek i udziału w konkursie czytelniczym organizowanym przez bibliotekę w roku szkolnym 2017/2018.

Być może, to właśnie Wasza klasa zdobędzie główna nagrodę!

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097705
Sunday the 20th. Custom text here