KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Drukuj

   kp1    W piątek, 17 listopada 2017 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu odbyła się IX edycja konkursu poezji patriotycznej. Przybyłych gości powitała panikp2 dyrektor Katarzyna Dworok, Na konkurs przybyli również pan poseł na Sejm VIII kadencji RP -Andrzej Gawron wraz z dyrektorem biura poselskiego oraz pani Zofia Myślińska- emerytowana polonistka i poetka,

która opowiedziała o początkach swojej pracy poetyckiej oraz odczytała kilka swoich utworów. Konkurs był poprzedzony pięknym występem nauczycieli i uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Janiny Garści. W konkursie, jak co roku, wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Reprezentowali ją:

       - uczennice II TG Kamila Grobara, Wiktoria Golba oraz Sylwia Smol

       - uczeń II wzs Mikołaj Jaskuła

Uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze , natomiast Mikołaj , który recytował fragmenty ,,Reduty Ordona" otrzymał wyróżnienie.

Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych konkursach.

                                                                                       Aleksandra Liberka-Brzezina

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097776
Sunday the 20th. Custom text here