XXIV Festiwal Teatrów w Języku Angielskim im. Floriana Nowaka

Drukuj

Czy masz talent aktorski i w przyszłości myślisz o graniu w teatrze lub filmach? A może piszesz scenariusze i marzysz o karierze reżysera? Mówisz ładnie po angielsku? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałe/aś TAK, to właśnie Ciebie szukamy! Ruszyły eliminacje do Festiwalu Teatrów w języku angielskim,

a zgłoszenia należy przesłać do 26 stycznia 2018. Aby wziąć udział w Festiwalu musimy napisać tekst scenariusza przedstawienia w języku angielskim. Sztuki wystawiane są w języku angielskim, a ich autorami są uczniowie. Scenariuszem nie może być istniejące już dzieło literackie. Czas przedstawienia nie może przekroczyć 15 minut. Zespół nie może liczyć więcej niż 15 uczestników. Jeżeli tekst zostanie zaakceptowany, drugi etap, czyli wystawienie sztuki, odbędzie się 16 marca w Rybniku w Zespole Szkół nr 1. Na zwycięzców czekają nagrody! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i gwarantujemy pomoc językową.

Zapisy u p. Marleny Bugajskiej do 21.12.2017r.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097730
Sunday the 20th. Custom text here