Aktywny wypoczynek w Parku Wodnym.

Drukuj

b 3Uczniowie naszej szkoły w dniu 11grudnia 2017r. spędzili miło ale także na sportowo czas na wycieczce w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Taki park toświetna zabawa, doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, nabywania umiejętności oraz doskonalenia nauki pływania.

Aktywnie spędzony czas na basenie wpływa także korzystnie na ogólny rozwój fizyczny. Miasteczko wodne jest pełne niespodzianek i rozrywki: zjeżdżalnie, sztuczna fala morska, jacuzzi, sauna, solanka i basen. Z tych niespodzianek skorzystali nasi wycieczkowicze. W czasie drogi powrotnej pełni wrażeń oraz trochę zmęczeni wodnymi szaleństwami odwiedziliśmy MC Donalds.

Opiekunowie: Joanna Kansy, Izabela Strużyk

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1101502
Wednesday the 23rd. Custom text here