Podliczono ANDZEJKOWY KĄCIK KAWOWY

Drukuj

a (1)     W poniedziałek, 18 grudnia w siedzibie ZR PCK w Lublińcu, komisyjnie otwarto puszkę kwestarską przeznaczoną dla naszego koła. Po podliczeniu okazało się , że zebrano kwotę przekraczającą 240 złotych!

   Podobnie jak w roku ubiegłym, kącik z kawą, herbatą oraz ciastkami przygotowanymi przez uczniów z klasy 2 tg, pod opieką pani Ireny Kompałowej , cieszył się powodzeniem wśród całej społeczności szkolnej a ,, ciastka z kremem …były palce lizać!”

   Dziękuję wszystkim za wsparcie akcji, pieniążki zostaną spożytkowane na cele statutowe PCK.

   W marcu 2018r. wyjdziemy z podobną inicjatywą, tym razem z okazji Dnia Kobiet będziemy rozlewać gorącą czekoladę…i częstować słodkościami.

                                                                                                      Opiekun SK PCK

                                                                                                           W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1101599
Wednesday the 23rd. Custom text here