Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Drukuj

s 7W ciągu 5 dni od 30 listopada do 12 grudnia 2017 roku, po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu, rozegrane zostały Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn klasowych: 12 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Turniej rozegrano w jednej grupie dziewcząt i czterech grupach chłopców systemem „każdy z każdym”. W kategorii chłopców do finału wychodził tylko zdobywca I miejsca w grupie.

W fazie eliminacyjne zostało rozegranych 16 meczy. Do finałów zakwalifikowały się cztery drużyny chłopców: III WZA, I MPS, I WZB i II WZS, które walczyły o tytuł Mistrza Szkoły. I miejsce po bardzo wyrównanym pojedynku zajęła klasa II WZS, która w eliminacjach jak i w finałach wygrała wszystkie mecze, II miejsce przypadło rewelacyjnej klasie I MPS, III miejsce zajęła klasa I WZB. Ze względu na zajęcia praktyczne klasa III WZA nie wzięła udziału w rozgrywkach finałowych.

W rozgrywkach dziewcząt wzięły udział tym razem jedynie cztery drużyny. I miejsce zajęła klasa II TG, II miejsce przypadło dziewczętom z klasy II WZF, III miejsce wywalczyła klasa IV TG.

Wszystkim uczniom dziękujemy z sportową postawę, zwycięzcom gratulujemy sukcesu i zapraszamy do udziału w kolejnych rozgrywkach szkolnych!

Nauczyciele wychowania fizycznego.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097746
Sunday the 20th. Custom text here