Sylwia Kotara z klasy III TE najlepsza w szkole!!!

Drukuj
st7 grudnia 2017 r. w auli Zespołu Poklasztornego Parafii św. Zygmunta w Częstochowie odbyła się niecodzienna uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów – uczniom szkół ponadgimnazjalnych z rejonu Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie.
Część oficjalną uświetniły występy wokalistek z zespołu wokalnego "Słowak i Muza". Nagrody wręczali: Wicewojewoda Śląski – Mariusz Trepka, Wicekurator Oświaty – Jacek Szczotka oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie – Alicja Janowska. Naszą szkołę już po raz drugi reprezentowała Sylwia Kotara - uczennica klasy III Technikum Elektrycznego, która w ubiegłym roku szkolnym uzyskała najwyższą w szkole średnią ocen klasyfikacyjnych.
Gratulujemy Sylwii i życzymy dalszych sukcesów!
Zachęcamy również wszystkich uczniów do rozwijania swoich pasji, zainteresowań, udziału w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych i zdobywania jak najwyższych ocen szkolnych, które z pewnością przyczynią się do Waszego wszechstronnego rozwoju, poszerzą horyzonty i ułatwią osiągnięcie obranego przez Was celu. Powodzenia!
 
FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1116577
Sunday the 17th. Custom text here