„Wkręć się w pomaganie” – nakrętki dla Kacpra

Drukuj

nJedną z form pomocy udzielanej chorym dzieciom, jakie prowadzą: Szkolne Koło Wolontariatu i PCK, jest zbieranie plastykowych nakrętek. Dochód z ich sprzedaży pozwala sfinansować leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Cieszy fakt, że uczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w tą akcję charytatywną. We wrześniu ubiegłego roku udało się przekazać rodzicom chorej Zosi 135kg nakrętek.

W chwili obecnej na terenie Zespołu Szkół Zawodowych zbieramy nakrętki dla niepełnosprawnego Kacpra, który mieszka w Kośmidrach. Zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu dobro chorego dziecka do zbierania i przynoszenia do szkoły nakrętek – najprostszej formy pomocy. Skrzynki na nakrętki znajdują się na pierwszym piętrze i obok sklepiku szkolnego.

Adam Pietryga

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1101511
Wednesday the 23rd. Custom text here