Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce

Drukuj

k 12W czwartek, 18 stycznia 2018 roku, odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło sześć klas: 1 MPS, 2 WZA, 1 WZB, 2 Technikum, 2 WZB i 2 MPS. Po losowaniu kapitanów drużyny podzielono na 2 grupy w których mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy walczyły w półfinałach o wejście do finału zawodów. Zawodnicy oprócz dobrymi umiejętnościami technicznymi musieli również wykazać się dobrym przygotowaniem kondycyjnym. W sumie rozegrano 11 meczy, każdy po 10 minut. W wyniku zaciętej rywalizacji w finale zwyciężyła klasa 2 Technikum zajmując pierwsze miejsce.

 

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1 Miejsce: 2 Technikum w składzie:

Gołombowski J., Dyla K., Kurek M., Grzyb K., Machoń P.,

2 Miejsce: 2 WZB w składzie:

            Ochman k., Mandla N., Klosok E., Kosiński R., Brol K.,

3 Miejsce: 1 WZB w składzie:

Gansiniec D., Strzoda K., Połomski M., Biela K., Piosek Sz., Smuda K.,

4 Miejsce: 2 MPS w składzie:

            Głowin D., Pacanowski D., Gawenda., Rokosa D., Brol J.,

5 Miejsce: 1 MPS w składzie:

            Sowa M., Grzechac K., Nowak D., Płonka M., Dyla M., Szopa J.,

6 Miejsce: 2 WZA w składzie:

            Woś K., Mnich D., Hewig J., Grzyb B.,

Organizator i sędzia główny zawodów: Andrzej Wójcik

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097779
Sunday the 20th. Custom text here