Turniej Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Drukuj

h 2W dniach 17-18 stycznia 2018 roku Małgorzata Ledwoń oraz Karolina Urbańczyk uczestniczyły w zmaganiach etapu   Wojewódzkiego XXIII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. Tematem przewodnim konkursu był ,,Powiew wiosny''.


Część praktyczna turnieju odbyła się dnia 17 stycznia br. w Cukierni- Piekarni ,,Maciuś'' Sp.j. M.D.M. Nawalkowski w Sosnowcu ul. Zielonogórska 67. Uczniowie mieli złożyć tort okolicznościowy, udekorować go wg własnego projektu, wykonać ciastka bankietowe / 3 sztuki z różnych form / oraz 3 figurki marcepanowe. Część pisemną turnieju przeprowadzono 18 stycznia 2018r. w Branżowej Szkole I stopnia nr4 w Sosnowcu ul. Wawel 1.
Nasza uczennica Małgorzata Ledwoń zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1116564
Sunday the 17th. Custom text here