Mistrzostwa klas drugich w piłkę nożną halową 01.03.2018r.

Drukuj

n 1Mistrzostwa klas trzecich w piłkę halowa rozegrano w czwartek 01.03.2018r. Do rywalizacji przystąpiło pięć klas drugich: 2wza, 2wzs, 2mps, 2wzf i 2 TGE. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Każdy mecz trwał 10 minut, z drużyny musiały rozegrać po 4 takie mecze. Rywalizacja był jeszcze bardziej zacięta niż w klasach trzecich. mecze były na wysokim i wyrównanym poziomie. każda z drużyn przegrała jakiś, nie było więc zdecydowanego faworyta do końca. O podium decydował ostatni dziesiąty mecz turnieju.

W wyniku rywalizacji kolejne miejsca zajęli:

1 miejsce: 2 MPS

Głowin D, Pacanowski D, Gawenda M.

2 miejsce: 2WZS

Płonka P, Puchalski M, Jonkis R, Cioch A, Swoboda B,

3 miejsce: 2WZF

Brol K, Mandla N, Nowak K, Kulik P, Michalski D

4 miejsce: 2TGE

Grzyb K, Dyla K, Kurek M, Gorol K, Machoń P,

5 miejsce: 2WZA

Hewig K, Łukasz T, Bartocha M,

pomagały w sędziowaniu: Styczysz Dominika i Grzyb Justyna

Opiekun zawodów i główny sędzia: Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097736
Sunday the 20th. Custom text here