Na lodzie przy takim sobie mrozie…

Drukuj

m 1Było -6 stopni kiedy weszliśmy na lód w ostatnim dniu czynnego w tym roku lublinieckiego lodowiska. Uczniowie klasy 1 mps wykazali się dużym hartem ducha, bo dla kilku z nich były to pierwsze kroki w hokejówkach na lodzie. Wypadli całkiem nieźle, dopingowani przez kolegów, pana Damiana Kubosia oraz panie Joannę Kansy i Annę Kołodziej-Plewka dzielnie radzili sobie z lodem i temperaturą.        

                                                                     Tylko na kilka chwil wyjrzało słońce ale po godzinie 15.25 termometr wskazywał już – 7,5 stopni, co dawało się odczuć i, mimo dobrej zabawy, zdecydowaliśmy zakończyć te lekcje wychowania fizycznego.                                                                                                                                       Obiecaliśmy sobie, że wrócimy tu większą grupą za rok a tymczasem …byle do wiosny, bo czekamy na inaugurację sezonu piłkarskiego na szkolnym orliku.

                   Wychowawca 1 mps

                 W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097760
Sunday the 20th. Custom text here