Szkolenie dla Rady Pedagogicznej ,, Nauczyciel funkcjonariuszem Publicznym „

Drukuj

p (1)W dniu 27.03. 2018r. odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Policji p. M. Kozakp (2)

i M. Sklarczyka z nauczycielami ZSZ dotyczące statusu funkcjonariusza publicznego i wynikającą z tego tytułu ochronę podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.

Przypomniano nauczycielom jakiego rodzaju ochrona prawna im przysługuje, jak reagować w sytuacjach zagrażających jego prawom, jakie przepisy regulują status funkcjonariusza publicznego, jakich konsekwencji może spodziewać się sprawca naruszenia dóbr osobistych nauczyciela.

Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości problematyki związanej z ochroną nauczyciela, a w konsekwencji zmniejszenie ryzyka wystąpienia nieprawidłowości w relacjach nauczyciel – wychowanek - opiekun prawny.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097788
Sunday the 20th. Custom text here