Patrycja Słupczewska zdobyła II miejsce w X Powiatowym Konkursie Fryzjerskim „Młody Mistrz Fryzjerstwa”

Drukuj

k 410 kwietnia 2018 roku w Kłobucku odbył się X Powiatowy Konkurs Fryzjerski „Młody Mistrz Fryzjerstwa” - motto konkursu „FAUNA WE WŁOSACH”. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Nr 2 im. ks. Jana Długosza w Kłobucku. Uczennice naszej szkoły: Patrycja Słupczewska i Katarzyna Werner z klasy II wzf rywalizowały z uczennicami szkół powiatu kłobuckiego.

Poziom konkursu jak zawsze był bardzo wysoki. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością . Fryzura, ubiór i makijaż stworzyły arcydzieła. Patrycja Słupczewska zdobyła II miejsce. GRATULACJE!!! Aleksandra Koszarek

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097744
Sunday the 20th. Custom text here