LOOK & BEAUTY VISION 2018

Drukuj

tp 1W dniach 24 – 25.03.2018r. w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Poznańskie LOOK & BEAUTY VISION 2018. W tym wielkim wydarzeniu, jak co roku, uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu, uczących się w zawodzie fryzjer pod opieką nauczyciela zawodu i organizatora wycieczki mgr Aleksandry Koszarek oraz mistrza fryzjerstwa Aleksandry Libner – Grams.

         LOOK & BEAUTY VISION to: znakomite ekspozycje, znakomite stylizacje, znakomite pokazy, a tym samym znakomite źródło wiedzy dla „młodych fryzjerów” naszej szkoły.

         Wystawcy przygotowali bogatą ofertę kosmetyków fryzjerskich i kosmetycznych, która zachęciła uczniów do zakupowego szaleństwa. Uczniowie mogli skorzystać nie tylko z darmowych porad, ale również oddać się w ręce wizażystów, którzy wykonywali bezpłatny makijaż. Pokazy na Scenie Głównej oraz stoiskach wystawców przykuwały uwagę wszystkich odwiedzających. Mogliśmy podziwiać zmagania uczestników konkursu KREATOR 2018 – konkurs sztuki fryzjerskiej.

         Na targach gościły same znakomitości, znani i lubiani, m.in.: Maciej Maniewski – nazywany często przez dziennikarzy mistrzem sztuki fryzjerskiej, Andrzej Wierzbicki, Tomasz Szmidt, Osi Ugonoh, Paulina Sykut – Jeżyna, PECTUS.

         Mam nadzieję, że uczniowie naszej szkoły znaleźli inspirację do dalszej nauki.

                                                                                     mgr Aleksandra Koszarek

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097678
Sunday the 20th. Custom text here