Behind Closed Doors by B. A. Paris - „Za zamkniętymi drzwiami”

Drukuj

bcd ba parisPrzeczytalibyście dobry thriller? Książkę, która wciąga i trzyma w napięciu? Jeśli tak, to namawiamy do przeczytania bestsellera brytyjskiej autorki B. A. Paris pt. „Za zamkniętymi drzwiami”. Wszyscy znamy pary podobne do Jack'a i Grace. On – przystojny i bogaty, ona – urocza i elegancka. Może chcesz ich nie polubić, ale nie da się. Są jak papużki nierozłączki... Niektórzy mogą powiedzieć, że to prawdziwa miłość.

Ale inni zaczną się zastanawiać dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonu lub dlaczego nigdy nie może iść na kawę, mimo że nie pracuje. Jak to się dzieje, że gotuje takie wystawne posiłki, a jest taka szczupła. I dlaczego w jej oknie w sypialni są kraty …?

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097764
Sunday the 20th. Custom text here