Zespół Szkół Zawodowych zwycięzcą Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

Drukuj

pn 1W środę 18 kwietnia 2018 roku, na boisku ZSZ w Lublińcu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły drużyny Zespołu Szkół Ogólnokształcąco -Technicznych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza i gospodarze turnieju Zespół Szkół Zawodowych. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym". Poziom sportowy zawodów stał na wysokim, wyrównanym poziomie. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu.

            Skład zwycięskiej reprezentacji ZSZ:

Dąbek Krzysztof, Szafarczyk Patryk,  Budzik Dawid, Wołowczyk Patryk, Brol Kamil, Płonka Patryk, Drynda Wojciech, Mateusz Sowa, Lewański Kamil, Berbesz Brajan, Grzyb Kamil, Joszko Rafał

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097747
Sunday the 20th. Custom text here