XII edycja Konkursu Fryzjerskiego o Puchar Starosty Lublinieckiego „Awangarda na głowie”

Drukuj

fn 420 kwietnia 2018 r. odbył się w Zespole Szkól Zawodowych w Lublińcu Konkurs Fryzjerski o Puchar Starosty Lublinieckiego. Tematem tegorocznej XII edycji była ”Awangarda na głowie” . Do udziału w konkursie przystąpiło 24 uczniów ze szkół:

- Zespołu Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. Władysława Reymonta z Częstochowy

- Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Jana Długosza z Kłobucka

- Wieloprofilowego Zespołu Szkół z Tarnowskich Gór

oraz Zespołu Szkół Zawodowych z Lublińca gospodarza konkursu.

            Na wykonanie fryzury uczestnicy konkursu mieli 60 minut. Do udział w pracach komisji konkursowej zaproszeni zostali: Anna Kołtuńska – przewodnicząca komisji, Anna Niedurny Małgorzata Wach oraz Adam Sznober.

Warto zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz atrakcyjne upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Lublińcu, Studio Ann Hair Anna Kołtuńska oraz Małgorzatę Wach.

Zwycięzcą XII Konkursu Fryzjerskiego o Puchar Starosty Lublinieckiego została Sylwia Karasiewicz z Wieloprofilowego Zespołu Szkół z Tarnowskich Gór. Laureat pierwszego miejsca otrzymał: Puchar Starosty Lublinieckiego, ufundowany przez Starostę Lublinieckiego telewizor,   profesjonalną maszynkę MOSER i zestaw BIOACTIVE Marki FARMAGAN ufundowany przez Annę Kołtuńską Studio Fryzur Ann Hair, zestaw książek ufundowanych przez Zuzannę Sumirską Wydawnictwo SUZI oraz Torebkę Mary Kay ufundowaną przez Magdalenę Janusz. Łączna wartość nagród za I miejsce wyniosła 2 600 złotych.

Zdobywczynią 2 miejsca została Agata Pyka uczennica ZSZ w Lublińcu. Nagrodą za zdobycie 2 miejsca był: tablet ufundowany przez Powiatowy Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu oraz profesjonalny TRYMER Firmy MOSER, zestaw BIOACTIVE Marki FARMAGAN ufundowany przez Annę Kołtuńską Studio Fryzur Ann Hair, zestaw książek ufundowany przez Zuzannę Sumirską Wydawnictwo SUZI. Łączna wartość nagród za 2 miejsce wyniosła 1200 złotych.

Zdobywczynią 3 miejsca została Marta Gembara również z ZSZ w Lublińcu. Nagrodą za zdobycie 3 miejsca była: profesjonalna suszarka oraz zestaw BIOACTIVE Marki FARMAGAN ufundowany przez Annę Kołtuńską Studio Fryzur Ann Hair, nożyczki do strzyżenia włosów i kosmetyki ufundowane przez Paulinę i Macieja Śnioch Hurtownia „4HAIR” oraz zestaw książek ufundowany przez Zuzannę Sumirską Wydawnictwo SUZI. Łączna wartość nagród wyniosła 800 złotych.

Dodatkowo komisja postanowiła wyróżnić Kingę Szyszka uczennicę naszej szkoły.                     Osoba wyróżniona otrzymała lokówkę stożkową i zestaw BIOACTIVE Marki FARMAGAN ufundowany przez Annę Kołtuńską Studio Fryzur Ann Hair oraz zestaw książek ufundowanych przez Zuzannę Sumirską – łączna wartość nagród to 450 złotych.

Oczekiwania na wyniki konkursu wszystkim zaproszonym gościom umilał występ muzyczny uczennicy Magdaleny Droździok oraz absolwenta naszej szkoły Daniela Poloczka.

Za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy:

-        Staroście Lublinieckiemu Panu Joachimowi Smyła

-        Powiatowemu Cechowi Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu

-        Pani Zuzannie Sumirskiej Wydawnictwo „SUZI”,

-        Pani Małgorzacie Wach,

-        Paulinie i Maciejowi Śnioch właścicielom hurtowni fryzjerskiej „4Hair”,

-        Pani Magdalenie Janusz MARY KAY,

-        Hildegardzie i Janowi Kampa,

-        Pani Urszuli Domat „ROM-KAT” z Tarnowskich Gór.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem pani Anny Kołtuńskiej, która tylko w tym roku ufundowała nagrody o wartości przekraczającej 4 500 złotych.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097712
Sunday the 20th. Custom text here