Zespół Szkół Zawodowych wiecemistrzem rejonu w piłce nożnej chłopców

Drukuj

rn 1W środę 25 kwietnia 2018 roku, na boisku ZSZ w Lublińcu, odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły drużyny Zespołu Szkół Techniczno - Usługowych z Tarnowskich Gór, i gospodarze turnieju Zespół Szkół Zawodowych.

Po zaciętej, dramatycznej i wyrównanej walce zwyciężyła drużyna z Tarnowskich Gór 3 do 2. Nasza reprezentacja zaprezentowała sie bardzo dobrze, w opinii większości byli lepszą drużyną, stwarzającą więcej sytuacji bramkowych, ale jak to w sporcie czasem brakuje szczęścia. Gratulacje dla reprezentacji Zespołu Szkół Zawodowych za zajęcie 2 miejsca w turnieju.

            Skład zwycięskiej reprezentacji ZSZ:

Dąbek Krzysztof, Szafarczyk Patryk,  Budzik Dawid, Wołowczyk Patryk, Brol Kamil, Płonka Patryk, Drynda Wojciech, Mateusz Sowa, Lewański Kamil, Berbesz Brajan, , Joszko Rafał, Machoń Paweł,

opiekun drużyny: Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097738
Sunday the 20th. Custom text here