" Sekretne życie pszczół" (The Secret Life of Bees) Sue Monk Kidd

Drukuj

Sekretne życie pszczół Sue Monk Kidd 1Kolejną pozycją wartą przeczytania jest bestseller amerykańskiej pisarki Sue Monk Kidd. Niezatartym wspomnieniem czternastoletniej Lily Owens, mieszkającej z nieczułym ojcem na farmie w Karolinie Południowej, jest dzień kiedy zginęła jej matka. Lily miała wówczas cztery latka. Kiedy opiekująca się

Lily czarnoskóra niania zostaje pobita przez miejscowych rasistów i wtrącona do więzienia, rezolutna nastolatka pomaga jej zbiec. Uciekinierki docierają do odległego o kilkadziesiąt mil Tiburtonu. Dziewczynka odnajdu tam spokój, ale nawet ten niezwykły azyl, gdzie pszczoły wiodą swoje sekretne życie, nie chroni przed światem zewnętrznym...

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1097682
Sunday the 20th. Custom text here