Brygada KszyKszy – przygotowania do XXIV Mistrzostw Sportowo Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych o puchar Ministra Obrony Narodowej w Bolesławcu.

Drukuj

t 10Brygada KszyKszy w dniu 10.09.2018r wzięła udział w treningu pod okiem wykwalifikowanego instruktora na Ośrodku Sprawności Fizycznej w Jednostce Wojskowej AGAT w Gliwicach. Pokonanie toru przeszkód OSF to jedna z wielu konkurencji XXIV Mistrzostw. W czasie wakacji drużyna trenowała również strzelanie zarówno z KBKS-u jak i broni pneumatycznej. Treningi zostały zorganizowane przez Fundację Byłych Żołnierzy i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych „Szturman”.

Drużyna trenowała również rzut granatem do celu i na odległość pod okiem koordynatora Joanny Kansy. Fundacji „Szturman” bardzo dziękujemy za pomoc. Brygadzie KszyKszy życzymy sukcesu w XXIV Mistrzostwach w Bolesławcu.

Koordynator: Joanna Kansy

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377107
Thursday the 19th. Custom text here