XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Drukuj

Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu Ogłasza XII Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: ,,Komandosi w Wojsku Polskim na przestrzeni 100 lat’’ o puchar Grand Prix Dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych .

   Tematyka prac:

w tym roku prace powinny prezentować Polskich Komandosów na przestrzeni 100 lat w walce o Niepodległość Kraju. W tym rozumieniu Komandos – to najlepszy żołnierz, najlepiej wyszkolony, którego cechuje odwaga, chart ducha i walka o wolny kraj nawet za cenę życia.

   Warunki uczestnictwa:

Konkurs jest adresowany do dziecinnych , młodzieżowych i dorosłych zespołów plastycznych w domach, ośrodkach i klubach kultury oraz przedszkolach i szkołach jak i rodzin.

Każdy uczestnik może nadesłać 1 lub 2 prace, wykonane na kartce formatu min. A 4, dowolną techniką, umożliwiającą ekspozycję w antyramach. W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage, wykorzystujące fragmenty pocztówek, reprodukcji i wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu itp. materiałów sypkich.

Wyjątkiem jest praca rodzinna ( wykonana przez całą rodzinę ) , która jako jedyna ma szerszy zakres i może być w postaci: rzeźby, makiety, rysunku, pracy przestrzennej.

Wszystkie prace na odwrocie powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Należy podać wiek autora ( autorów ) oraz nazwę placówki, którą reprezentuje i numer telefonu. Do pracy należy dołączyć poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia ( nie naklejamy karty zgłoszenia na pracę ).

Karta zgłoszenia będzie dostępna w sekretariacie szkoły oraz u P. Wojciecha Majewskiego , sala nr 13.

TERMIN:

Prace na konkurs należy przesłać do dnia 28 września 2018r. na adres:

                 Klub Jednostki Wojskowej Komandosów

                       Z dopiskiem ,, Konkurs plastyczny”

                                     Ul. Sobieskiego 35

                                        42-700 Lubliniec

Tel. (034) 261 101 499

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377048
Thursday the 19th. Custom text here