II i III miejsce w Biegu „O Nóż Komandosa”

Drukuj

bn 225 października na Stadionie Miejskim oraz w Parku Miejskim odbył się po raz XXII Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa”. Imprezę zorganizował Wojskowy Klub Biegacza „META” z Lublińca. W biegu w podziale na kategorie wiekowe w sumie wystartowało 1111 uczestników. Uczniowie ZSZ jak zwykle licznie uczestniczyli w tej imprezie. Szkołę reprezentowało 24 uczniów (17 z klas zawodowych i 7 z Technikum), konkurowali oni z rówieśnikami z innych szkół ponadgimnazjalnych m.in. z Lublińca, Częstochowy, Tarnowskich Gór i Olesna. Dziewczęta i chłopcy mieli do pokonania dystans aż 2,7 km.

 

Srebrny medal z czasem 9,22 zdobył uczeń klasy III Te Paweł Machoń, zaraz zanim na mecie zameldował się Kamil Grzyb również z III TE zdobywając medal brązowy.

Uczniowie, którzy uplasowali się w pierwszych 10:

W kategorii chłopców:

2 miejsce MACHOŃ PAWEŁ   III TE

3 miejsce GRZYB KAMIL III TE

5 miejsce PŁONKA PAWEŁ I WZ

6 miejsce ROKOSA DANIEL III MPS

10 miejsce WOŁOWCZYK MACIEJ   I TE  

W kategorii dziewcząt:

5 miejsce MOCNY ALEKSANDRA IV TG

Wysiłek każdego biegacza został nagrodzony medalem oraz słodkim upominkiem.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i powodzenia w następnych biegach.

Opiekun

Anna Kołodziej - Plewka

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836223
Thursday the 4th. Custom text here