BYLIŚMY W „KLUBIE SENIORA” JAKO PRZEDSTAWICIELE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

Drukuj

w 2Tak, byliśmy u Seniorów, czyli w Domu Dziennego Pobytu „Klub Seniora”. Pytanie, po co ? Odpowiedź, by dokończyć to, co się zaczęło jeszcze przed wakacjami. A, co się zaczęło? Wtedy, miało miejsce spotkanie słowno-muzyczne zatytułowane „wokół sumienia”. Niestety temat „rzeka”! Dlatego trzeba było we wrześniu go dokończyć. A Seniorzy mieli czym się dzielić, w końcu doświadczenie życia mają przeogromne. Z kąt ten pomysł?

Z książki, którą możemy wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece pt. Potrójnie o sumieniu. Tam zaczerpnęliśmy kilka ciekawych tekstów o sumieniu. A nasza wokalistka Natalia zaśpiewała Pieśń o prawdziwej radość i Co zrobisz gdy zobaczysz Jezusa, a w nich dużo treści o tym, co nazywamy sumieniem. Naszym zdaniem warto było się wybrać, do Seniorów i posłuchać piosenek oraz fragmentów tekstów o sumieniu, także posłuchać samych Gospodarzy, a mieli nam młodym, co opowiadać o sumieniu.

Kamila Hamela, Natalia Ordon, Kamil Gorol, Mikołaj Jaskuła ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836203
Thursday the 4th. Custom text here