Turniej Szkół Podstawowych o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu

Drukuj

t 3W poniedziałek 15.10.2018r., odbył się w naszej szkole po raz drugi turniej o puchar Dyrektora Szkoły dla szkół podstawowych. W tym roku zmieniliśmy trochę formułę zawodów, wprowadzając do udziału reprezentację klas pierwszych ZSZ, którą reprezentowała klasa 1 WZ - jako zwycięzca mistrzostwa klas pierwszych.

            O puchar Dyrektora Szkoły walczyły reprezentacje Szkół Podstawowych nr 3 i nr 2 w Lublińcu. W bardzo zaciętym i wyrównanym meczu, do przerwy był remis 1 do 1. Dopiero w końcówce drugiej połowy udało sie reprezentacji ze Szkoły Podstawowej nr 3 zdobyć decydującego gola na 2 do 1 i tym samym wygrać turniej i puchar.

            Po meczu o puchar, rozegrane zostały mecze towarzysko - integracyjne pomiędzy drużynami z podstawówek, a naszą reprezentacja. Mecze przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, prawie bez faulów, w duchu fair play.

Organizatorem i opiekunem turnieju był Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836264
Thursday the 4th. Custom text here