6 listopada ,, Niepodległa’’ i ,, Losy’’

Drukuj

b (1)   Zachęcam uczniów wszystkich klas do uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości i b (2)sprawdzenia swojej wiedzy w temacie ,, Niepodległa 1918’’. Test pisany będzie 6 listopada tj. we wtorek , godzina i sala do ustalenia.

   Zgłoszenia przyjmuję w Sali nr 13 do UWAGA 30 października i liczę na udział przynajmniej jednego reprezentanta każdej klasy.

   Jednocześnie informuje, że zostały udostępnione ostatnie materiały związane z konkursem i znajdują się na tablicach obok Sali nr 17 na pierwszym piętrze.

                                                     Zapraszam do zapoznania się z tym ciekawym materiałem.

   Również 6 listopada w naszej szkole odbędzie się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę’’. Do konkursu zgłosiła się Natalia Ewangelista, uczennica klasy 2 fs. Trzymamy mocno kciuki za Natalię przypominając, że w latach ubiegłych Dominik Bogus trzykrotnie zwyciężał a Sebastian Ploska docierał do drugiego etapu tego arcy trudnego konkursu.

                                                                               W Majewski

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836272
Thursday the 4th. Custom text here