DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Drukuj

den 10W dniu 09.10.2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła Sylwia Smol -uczennica klasy III TG-, która recytowała wiersz ukazujący wymarzoną szkołę każdego nauczyciela. Następnie uczniowie klas III TG oraz IV TG przedstawili humorystyczną scenkę pt. ,,Godzina wychowawcza".

Tradycją szkoły stał się przeprowadzany corocznie przez Samorząd Szkolny plebiscyt „Jolanty” na ,,Najsympatyczniejszego Nauczyciela".

W tym roku statuetkę ,,Jolanty" i tytuł ,,Najsympatyczniejszy Nauczyciel " otrzymał Pan mgr Sławomir Domański.

Akademię zakończyła Natalia Ordon śpiewając sentymentalną piosenkę ,,Chryzantemy złociste" podczas, której uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty oraz wykonane przez Samorząd Szkolny pudełeczka, w których znalazły się własnoręcznie przez uczniów upieczone ciasteczka w kształcie serc.

Wszystkim Nauczycielom życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Uroczystość przygotowały panie mgr Aleksandra Koszarek i mgr Aleksandra Liberka-Brzezina wraz z uczniami klas III TG i IV TG, nad oprawą muzyczną czuwał Pan mgr Adam Pietryga wraz z uczniem klasy III mps Jarosławem Kozą, dekorację wykonała Pani mgr Anna Kołodziej-Plewka.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836227
Thursday the 4th. Custom text here