Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Drukuj

tenisDnia 04.09.2018 w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu został rozegrany Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Udział wzięło 10 chłopców ( 5 osób ze szkoły branżowej i 5 osób z technikum) oraz 6 dziewcząt ( 5 ze szkoła branżowej i 1 z technikum). Zawody zostały rozegrane na trzech stołach w sportowej rywalizacji fair play systemem pucharowym.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Raj Dominika (2TGE), drugie miejsce Joś Magdalena (1WF), trzecie Ostrowska Agnieszka (1WF). Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Raj Daniel ( 2WZA), drugie Koloch Maciej (4TGE) trzecie Mroczek Krzysztof (1WF). Najlepsze osoby zostały powołane do kadry szkoły na zawody powiatowe w tenisie stołowym

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377059
Thursday the 19th. Custom text here