Mikołajki w OTOZ Animals w Lublińcu

Drukuj

o 1W piątek, 7 grudnia 2018r., uczniowie klasy 1 WZ z Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu zostali mikołajami dla bezpańskich psów będących pod opieka lublinieckiego OTOZ Animals. W ramach "mikołajków" klasowych uczniowie postanowili inaczej niż zwykle, zrobić prezenty nie dla siebie nawzajem a dla bezdomnych piesków. W piątek, razem z wychowawcą, cała klasa udała się na odwiedziny do schroniska, gdzie przekazano "prezenty" od klasy na ręce pani Małgorzaty - Inspektor OTOZ Animals.

Młodzież miała okazję poznać sympatycznych podopiecznych schroniska oraz zwiedzić pomieszczeniach, w których przebywają. W czasie odwiedzin uczniowie mieli również możliwość bliżej zapoznać się z wybranymi pieskami podczas spaceru po terenie schroniska.

            Spotkanie z czworonożnymi przyjaciółmi skłoniło wszystkich do refleksji na temat odpowiedzialności za swoich pupili. Zbliżający się Sylwester to okazja , żeby przypomnieć wszystkim, że strzelanie petardami - coś co dla nas jest zabawą, dla zwierząt jest ogromnym stresem. Warto o tym pamiętać.

                                                                                                               Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836283
Thursday the 4th. Custom text here