Pasja czytania w lublinieckim więzieniu i Prawa Człowieka

Drukuj

w 110.12.2018 r. Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i 70. rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Z tej okazji 11. grudnia w ramach cyklicznej akcji „Pasja czytania”, którą wolontariusze Zespołu Szkół Zawodowych organizują od 3 lat w lublinieckim więzieniu dla kobiet odbyły się warsztaty, które prowadziła Pani Agata Wierny, pełnomocniczka ds równego traktowania Prezydenta Częstochowy, trenerka w dziedzinie psychologii i mediatorka.

Warsztatom towarzyszyły występy uczennic, które nawiązywały do akcji „16 dni bez przemocy ze względu na płec”. Zebrane osoby aktywnie uczestniczyły w zajęciach, podczas których powstał ciekawy i ważny obraz kobiety w XXI wieku. Efekty tego spotkania zaprezentujemy wkrótce.

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836204
Thursday the 4th. Custom text here