Podsumowano KĄCIK KAWOWY 2018

Drukuj

k 5We wtorek 11 grudnia 2018r. w siedzibie ZR PCK w Lublińcu otwarto komisyjnie puszkę kwestarską PCK. Po podliczeniu okazało się, że zebrano aż 281,75 złotych, razem z kwotą kilkudziesięciu złotych z akcji św. Patryka.

To kwota o 40 złotych wyższa od ubiegłorocznej,,, dziękujemy!

( protokół z otwarcia puszki kwestarskiej oraz dowód wpłaty na składki członkowskie dostępny w teczce SK PCK, sala nr 13)

Andrzejkowy Kącik Kawowy wraz z herbatą był możliwy dzięki wsparciu pani dyrektor, wypiekom uczniów kl. 2 tg z koła gastronomicznego pani J. Gąsior, wypiekom dziewcząt z klasy 3 wza ( Beata i Marta ), oprawie graficznej pani K. Stemarowicz, uczniom kl. 1 i 3 tg obsługujących klientów.

Wspólny wysiłek, szczytne hasło a przy tym dobra zabawa, jeszcze lepsze wypieki i możliwość integracji całej szkolnej społeczności w ten andrzejkowy dzień… to nam się znowu udało!

A może być jeszcze lepiej, bo do szkolnego koła wpisało się 5 nowych członków.

Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem

Opiekun SK PCK

W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836282
Thursday the 4th. Custom text here