Nowe Horyzonty 2018/2019 – wizyta trzecia

Drukuj

czest1Od 2010 roku Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu realizuje nieprzerwanie ogólnopolski projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Uczniowie w ramach tych spotkań mogą obejrzec ciekawe filmy i wysłuchac prelekcji przygotowanych przez specjalistów z dziedziny edukacji filmowej. Uczniowie klasy II Tge pod opieką wychowawczyni, Katarzyny Wołowiec, i nauczyciela języka polskiego, Sławomira Domańskiego,

mogli tym razem obejrzec film Jacka Borcucha pt. „Wszystko, co kocham”, który nawiązywał do życia młodych ludzi w systemie totalitarnym, który w okresie PRL najsilniej oddziaływał w czasie Stanu Wojennego. Rocznica tego wydarzenia skłoniła wszystkich do refleksji nad tymi wartościami, o których na co dzień zapominamy – nad wolnością osobistą i wolnoscią słowa. Podczas wizyty w Częstochowie nie zabrakło akcentów świątecznych, które osłodziły nam ten trudny temat.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836187
Thursday the 4th. Custom text here