Warsztaty w Klubie Seniora w Lublińcu

Drukuj

112 grudnia 2018r. uczniowie II klasy Technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunem uczestniczyli w wspaniałych warsztatach , które miały miejsce w Klubie Seniora w Lublińcu.

Celem warsztatów było wspólne wypiekanie i lukrowanie pierniczków Bożonarodzeniowych. Uczniowie technikum wraz z seniorami wspólnie wykrawali ciasteczka, a następnie udekorowali je przepięknymi wzorami.

Wspólne kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz kulinarnych tradycji Bożonarodzeniowych, okazało się dla wszystkich uczestników warsztatów wspaniała zabawą oraz dobra lekcją, szczególnie dla młodych kucharzy.

                                                                                                                                                                Jadwiga Gąsior

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836230
Thursday the 4th. Custom text here