II i III miejsce w powiatowym turnieju piłki siatkowej

Drukuj

ps 219 grudnia 2018 w ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu, w tym nasi uczniowie. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. W wyniku losowania par półfinałowych chłopcy w pierwszym meczu zagrali z ZSOT a dziewczęta z LO Psary.

Zarówno dla dziewcząt jak i chłopców były to pierwsze mecze zagrane w tych składach. W pierwszym meczu, pomimo dobrej gry, drużyna chłopców musiała uznać wyższość przeciwników, zaś dziewczęta pewnie pokonały przeciwniczki z Psar. Kolejny swój mecz z ZSOT dziewczęta przegrały zajmując II miejsce zaś chłopcy pewnie wygrali z LO Psary zajmując III miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

1 miejsce ZSOT ZSOT
2 miejsce ZSZ ZS nr 1
3 miejsce ZS nr 1 ZSZ
4 miejsce LO Psary LO Psary

 

Opiekun Anna Kołodziej - Plewka

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836217
Thursday the 4th. Custom text here