KONKURSY TEMATYCZNIE ZWIĄZANE ZE 100- LECIEM ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOCI PRZEZ POLSKĘ ROZSTRZYGNIĘTE

Drukuj

        kp 2   Listopad był miesiącem , w którym odbyły się w naszej szkole konkursy dotyczące tematyki 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs literacko-plastyczny ,,O Ojczyźnie " zgromadził wielu chętnych, pojawiło się wiele prac plastycznych wśród, których zostały wyłonione prace uczennic klasy I Tg oraz uczennicy III Tge. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Orłowska z klasy III Tge , a drugie i trzecie zajęły uczennice klasy I Tg Monika Lempa i Weronika Jainta.

         Odbyło się również Dyktando Niepodległościowe ,w którym wzięło w sumie udział 26 uczniów z Technikum oraz Branżowej Szkoły Zawodowej I stopnia Bezbłędnie dyktando napisała Sylwia Kotara z klasy IV Tge, drugie miejsce zajęła również uczennica klasy IV Tge Magdalena Droździok, a trzecie miejsce przypadło Natalii Ordon z klasy III Tge.    

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377091
Thursday the 19th. Custom text here