5 lutego 2019 Dzień bezpiecznego Internetu w ZSZ

Drukuj

DBI 1

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat DBI przekroczył jej granice angażując państwa z całego świata.

Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 r. jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI)

Klasy pierwsze Branżowej Szkoły włączyły się szczególnie - wyszukały materiały i zrobiły gazetkę na 2 piętrze przy pracowni komputerowej.

Na monitorze przy wejściu do szkoły cały dzień wyświetlane były filmy nt. „W sieci”. Jest to cykl filmów edukacyjnych, prowadzonych prze Ewę Farnę. Filmy pozyskaliśmy dzięki organizatorowi akcji firmie Polskie Centrum Programu Safer Internet.

Uczniowie ZSZ zmagali się z quizem na temat bezpiecznego Internetu.

W quizie wzięło udział 121 uczniów:

96 uczniów z Branżowej Szkoły i 25 z Technikum.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1650648
Wednesday the 26th. Custom text here