DZIEŃ ŚW.PATRYKA

Drukuj

sp 8W dniu 18 marca 2019 obchodziliśmy w Naszej Szkolejuż po raz drugi Dzień Św. Patryka – 12patrona Irlandii. To radosne święto obchodzone jest na całym świecie.W tym dniu uczniowie i pracownicy Naszej Szkoły przyszli ubrani na zielono i otrzymywali zielone koniczynki. Podczas przerw mogliśmy posłuchać muzyki irlandzkiej,skosztować pysznych ciasteczek oraz wypić sok z koniczyny ;)Nie zabrakło również konkursów. Oto wyniki:

 Konkurs wiedzy o Irlandii i Dniu Św. Patryka I miejsce – SYLWIA SMOL kl. 3Tge

Konkurs plastyczny „Symbole Irlandii” I miejsce – MONIKA LEMPA kl.1Tge

Konkurs na najciekawszy zielony strój I miejsce - Pani Jolanta Bomba

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wręczenie nagród odbędzie się

w czwartek (28.03.2019) w sali 16 na długiej przerwie


Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

Ogromne podziękowania dla kl. 2Tge za pomóc w przygotowaniu tego święta!

organizatorzy:

M. Bugajska

K. Wołowiec

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377138
Thursday the 19th. Custom text here