Poznań Motor Show 2019…

Drukuj

tp 18…, czyli największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej, a wszystko w 15 pawilonach podzielonych na 5 salonów tematycznych.

Motoryzacja jutra… to samochody napędzane paliwami alternatywnymi jak CNG, LPG, wodór. Tym ostatnim źródłem zasilania napędzany jest jeden z premierowych modeli, czyli Hyundai Nexo.  Sporo modeli z napędem elektrycznym, ale póki, co barierą dalej jest cena, często przy podstawowych, miejskich modelach klasy średniej grubo powyżej 100 tyś. złotych. A skoro przy nowościach jesteśmy to warto zwrócić uwagę na takie marki jak Land Rover oraz Jaguar- premierowe modele w Poznaniu. Po chwilowej nieobecności powrócił Aston Martin, po raz pierwszy zaprezentował się Dodge, MCLaren oraz Alpine.

Nasze oczy ciekawskich opiekunów ( pani I. Bonk i pani A. Tasarz-Szymanek ) zwrócone były na model  Alfa Romeo Tonale – SUV w technologii hybrydowej, JEEP Renegade dla odważnych w terenie, ekstremalny model Nissan LEAF NISMO RC, Mercedes AMG GLE 53 - legenda, BMW Next 100 concept. No i jakby w tle Porsche, Lamborghini, Bentley, Ferrari… nie można się było zbliżyć, aby poczuć klimat wnętrza, bo za takie kwoty auta nie były do zarysowania…

  Salon uświetniły gwiazdy TVN TURBO oraz mieszanych sztuk walki.

   W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1831380
Saturday the 30th. Custom text here