Droga Krzyżowa w „Klubie Seniora”.

Drukuj

ks 1Jak co roku, w Wielkim Poście, grupa uczniów z klas: ITG, IIITG i IWF, Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu udała się do „Klubu Seniora”, aby wspólnie z podopiecznymi ośrodka, pomodlić się podczas Drogi Krzyżowej, w której uczestniczyło 30 osób.

Komentarze do poszczególnych stacji czytała Sylwia Smol. Były one przeplatane piosenkami o tematyce religijnej, związanymi z tajemnicą krzyża i cierpienia Chrystusa.

Uczennice: Karolina Budzik, Agnieszka Staniczok, Kamila Grobara, Joanna Tudzio i Natalia Segeth, zaśpiewały piosenki: „Hymn o Krzyżu”; „Prawda Jedyna”, „Ach Mój Jezu”, „Wisi na Krzyżu” czy „Przychodzisz Panie”. Do wspólnego śpiewu chętnie włączyły się osoby z „Klubu Seniora”. Na gitarze akompaniował mgr Adam Pietryga.

Podczas wspólnej modlitwy, uczestnicy spotkania z zainteresowaniem zobaczyli prezentację multimedialną, opartą na filmie Mella Gibsona „Pasja”, którą przygotowała Pani mgr Jolanta Bomba.

Adam Pietryga

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836157
Thursday the 4th. Custom text here