10 Jubileuszowe Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie - Sweettargi 2019 - Katowice, 23-25 marca 2019

Drukuj

625 marca tego roku, uczniowie naszej szkoły, kolejny raz uczestniczyli w Targach Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi 2019 . 
      Do Katowic zjechali się specjaliści branży piekarskiej, cukierniczej oraz lodziarskiej, którzy zaprezentowali nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w produkcji wyrobów i artykułów piekarniczych, cukierniczych, lodów. Kilkuset wystawców zaprezentowało maszyny, komponenty i wyroby gotowe, prowadząc ponadto specjalistyczne szkolenia, warsztaty i pokazy innowacji z branży. 

Wielką atrakcją był pokaz między innymi Cooking Show z Adamem Borowiczem, deserowy zawrót głowy z gwiazdą MasterChefa z Olą Nguyen, wariacje Lodowe i Słodka Akademia – Jabex, deser – czyli sztuka na talerzu – według Darka Kuźniaka, Międzynarodowy Konkurs Lodziarski: Gelato Poland 2019, Coffee Village – Victoria Arduino.

Jak co roku podczas prezentacji mogliśmy degustować przepyszne lody, ciasta, wyroby piekarnicze, napoje zimne i gorące, podziwiać imponujący park nowoczesnych maszyn i urządzeń piekarniczo – cukierniczych.

- mgr Jadwiga Gąsior.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836208
Thursday the 4th. Custom text here