W „KLUBIE SENIORA” JAKO PRZEDSTAWICIELE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU ZE SPOTKANIEM SŁOWNO-MUZYCZNYM „WOKÓŁ MISTRZA”

Drukuj

ks (3)Byliśmy u Seniorów, czyli w Domu Dziennego Pobytu „Klub Seniora”. Pytanie, po co ? Aby rozważać, kim jest Mistrz? Idolem, czy Autorytetem? Kim jest mentor? Co charakteryzuje Mistrza? Jaka relacja, łączy ucznia z Mistrzem? Spotkanie rozpoczęliśmy od pieśni „Mój Mistrzu”. Drugą piosenką była „Co zrobisz, gdy zobaczysz Jezusa”. Trzecią piosenką „Dotknij Panie, moich …?

Pomysł narodził się z książki pt. Nasi Mistrzowie. Z niej zaczerpnęliśmy kilka ciekawych tekstów o autorytetach. Naszą wokalistka była Kamila w zaśpiewanych tekstach piosenek, była zawarta spora dawka treści: o idolach, mistrzach autorytetach, mentorach. Warto było się wybrać, do Seniorów i posłuchać piosenek oraz fragmentów tekstów o autorytetach. Na koniec Mikołaj w imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu wręczył egzemplarz książki Seniorom, by mogli w wolnych chwilach doczytać kolejne wersety dotyczące intrygującej problematyki wokół mistrza, autorytetu, albo też mentora. Nauczyciel opiekun podziękował Gospodarzom miejsca za zaproszenie oraz młodym wolontariuszom. Wolontariusze: Kamila Hamela, Mikołaj Jaskuła, Marta Gembara, Maria Kubicka, opiekun Wiesław Szuta ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1836235
Thursday the 4th. Custom text here