ZSZ wicemistrzem rejonu w piłkę nożną

Drukuj

22.05.2019r., reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych wzięła udział w finale Mistrzostw Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach rozgrywek SZS. Jako mistrz Powiatu Lublinieckiego zmierzyliśmy się z mistrzem Tarnowskich Gór.

wm 3Mecz trwał dwa razy po 20 minut. Nasza reprezentacja prowadziła do przerwy, w drugiej połowie przeciwnicy zdołali jednak wyrównać. Rywalizacja była tak wyrównana i zacięta, że potrzeba było dogrywki na wyłonienie zwycięzców. W dogrywce jedna i druga drużyna miała wiele sytuacji na strzelenie gola. Ostatecznie jedna bramką i wynikiem 5 do 4 wygrała drużyna z Tarnowskich Gór.

            Dziękujemy naszej drużynie za wspaniała grę i za zdobycie drugi raz z rzędu tytułu wicemistrza powiatu.

Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377102
Thursday the 19th. Custom text here