Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

Drukuj

plakat pielgrzymkaTo już 82 raz, gdy w pierwszych dniach lipca, pielgrzymować będziemy na Jasną Górę, aby tam przed obliczem Jasnogórskiej Pani dziękować i prosić. W imieniu Krajowego oraz Diecezjalnego Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców pragniemy Was bardzo serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tegorocznej ogólnopolskiej pielgrzymce pedagogów na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca (poniedziałek – wtorek) 2019 r. Nasze modlitewne świętowanie przebiegać będzie pod hasłem: W imię przyszłości kultury.

Pielgrzymka to doskonała okazja do tego, aby za wstawiennictwem Matki Najświętszej podziękować Panu Bogu za miniony rok pracy dydaktycznej                   i wychowawczej wśród dzieci i młodzieży oraz prosić u progu rozpoczynających się wakacji o czas dobrego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na Jasnej Górze.  

 z chrześcijańskim pozdrowieniem

 ks. Adam Spałek

 Diecezjalny Duszpasterz Nauczycieli i Wychowawców

 Diecezjalny Wizytator Katechizacji

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1377075
Thursday the 19th. Custom text here