ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE „I Know America 2020”

Drukuj

Fundacja Wspomagania Wsi i Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych i Amerykańską Izbą Handlową zapraszają uczniów szkół średnich w wieku 14-19 lat do wzięcia udziału w konkursie „I Know America 2020”. Do wygrania atrakcyjne nagrody:

Pięć indeksów na studia pierwszego stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (jedynym dodatkowym warunkiem jest zdana matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym z wynikiem minimum 50%)     

Miesięczny staż w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Warszawie. Stażysta dostanie też nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł na dofinansowanie kosztów utrzymania w Warszawie.         

Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy oraz książki.         

Co roku grupa 30 finalistów przyjeżdża do Warszawy (najczęściej w marcu/kwietniu) i uczestniczy w przyjęciu w rezydencji amerykańskiego Ambasadora (jeśli pozwala na to kalendarz). Uczestnicy konkursu „I Know America” sprawdzą swoją wiedzę w trzech etapach. Pierwszy to test jednokrotnego wyboru, drugi to esej na jeden z kilkunastu tematów.

Rejestracja uczestników odbywa się na stronie konkursu - www.knowamerica.pl - do 28 października 2019 r. Wszelkie niezbędne informacje, regulamin oraz harmonogram konkursu dostępne są na stronie: www.knowamerica.pl

ZGŁOSZENIA U NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2161007
Tuesday the 26th. Custom text here