Zaproszenie do udziału w XV Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg"

Drukuj

Szanowni Państwo, uczniowie .

w imieniu Komisji Europejskiej Przedstawicielstwo w Polsce, Parlamentu Europejskiego Biura w Polsce oraz sieci Informacji Europejskiej Europe Direct w Polsce uprzejmie informujemy, że właśnie rozpoczęły się zapisy do 15 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”.

Miło mi poinformować, że dzięki przeprowadzonym negocjacjom z Posłami do Parlamentu Europejskiego, każdy z finalistów uda się z wizytą studyjną do Brukseli, by zobaczyć „od kuchni” jak działają instytucje Unii Europejskiej. Natomiast najlepszy finalista uda się na miesięczny płatny staż do Parlamentu Europejskiego na zaproszenie Janusza Lewandowskiego Posła do Parlamentu Europejskiego. Na laureatów czekają także liczne cenne nagrody rzeczowe.

                                                                                                                   Informacji udziela

                                                                                                                       W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156309
Wednesday the 20th. Custom text here